Limitovaná akce: Získejte každý jednoduše až 3.000,- Kč

Opět tu pro Vás mám možnost rychlého předvánočního výdělku nejen pro Vás, ale i pro Vaše známe, rodinu i přátele. Svým klientům, odběratelům novinek a fanouškům na Facebooku nabízím k dispozici jednoduchý způsob, jak si může každý z Vás přilepšit částkou až 2x 1.500,- Kč!

 

Tato nabídka je samozřejmě časově omezena, proto neváhejte a získejte odměnu co nejdříve. Ke zveřejnění návodu, jak získat odměnu až 2x 1.500,- Kč, je třeba být můj klient nebo sdílet odkaz na tento článek. Po nasdílení na Facebooku se Vám zobrazí celý článek i s návodem a odkazem. Vaše přátele jistě potěší, když nasdílíte odkaz na tento článek na svém Facebooku a oni mohou také získat peníze navíc. Ke sdílení slouží jednoduché políčko se šipkou pod článkem. Získání hlavní odměny není podmíněno žádným nákupem zboží nebo služeb. Vše je zcela zdarma. Stačí jen dodržet jednoduchý postup.

 

Získejte každý až 3.000,- Kč zde:

mBank připravila pro své nové klienty nejen běžný a podnikatelský účet zdarma, ale také možnost získat několik odměn. Pokud splníte všechny jednoduché podmínky, můžete dostat na Váš nový soukromý nebo podnikatelský účet až 2x 1.500,- Kč a přitom nemusíte ani opustit Váš obývák. Jak na to? Na www.nejvyhodnejsi-sporeni.cz máte k dispozici možnost získat bankovní účet bez poplatku a k němu odměny.

Další výhodou je to, že si můžete zřídit každý zvlášť své vlastní konto – soukromé i podnikatelské. Založení nového konta je totiž podmíněno rodným číslem i IČ. Každý si tak může přijít až na 3.000,- Kč/osobu, tj. i 6.000,- Kč i více na každou domácnost.

K získání odměny je potřeba použít pouze zde uvedený odkaz / tlačítko:

Jak jednoduše získat 2x 1.500,- Kč

  • Krok 1: Registrujte se ZDE a odešlete žádost o zřízení běžného účtu mKonto a mKonto Business. Poté dokončíte proces ověření mKonta/mKonta Business – za tento krok získáte odměnu 300 Kč za každý účet
  • Krok 2: Nejpozději do konce měsíce následujícího po měsíci, v kterém byl otevřený běžný účet mKonto/mKonto Business, si nastavíte minimálně 2 pravidelné platby z tohoto účtu (trvalý příkaz, inkaso, SIPO) – za tento krok získáte odměnu 300 Kč za každý účet
  • Krok 3: Na nově otevřený běžný účet mKonto/mKonto Business bude připsána mezibankovní příchozí platba/platby v celkové výši minimálně 10 000 Kč každý měsíc po dobu minimálně 3 měsíců, přičemž nesmí jít o platbu z účtu vedeného v mBank. Lhůta pro splnění podmínky je nastavená do konce 6. měsíce následujícího po měsíci, v kterém byl otevřený běžný účet mKonto/mKonto Business – za tento krok je vyplacena odměna 500 Kč za každý účet
  • Krok 4: V době trvání Akce požádáte v mBank o poskytnutí alespoň jednoho z úvěrových produktů, jako je hypotéka, půjčka, kreditní karta či povolené přečerpání a uzavřou s mBank úvěrovou smlouvu. Lhůta pro splnění podmínky je 6 měsíců následujících po měsíci, v kterém byl otevřený běžný účet mKonto/mKonto Business. Podmínkou je podepsaná smlouva u hypotéky či půjčky či povoleného přečerpání. U kreditní karty je to podepsaná smlouva a jedna platba provedená touto kreditní kartou. Za tento krok je vyplacena odměna 400 Kč za každý účet

Pro získání odměn není potřeba dodržet pořadí kroků.

 

 

Samozřejmě pro Vás budu i nadále sledovat další podobné akce. To je jedna z výhod spolupráce se mnou. Obraťte se na mne i při řešení dalších potřeb jako jsou nové hypotéky, refinancování hypotéky, konsolidace úvěrů a kreditních karet a pod. Pro své klienty mám i slevu pro cestovní pojištění Dinners Club pro celou rodinu s bezúročnou půjčkou, která se nezapisuje nikam do registrů! Karta je vhodná i pro služební cesty po celém světě. K tomu účelu doporučuji registrovat se k odběru novinek zdarma přímo na Váš e-mail.

  • Váš e-mail*
    0
  • 1

 

Sdílejte článek s přáteli na Facebooku!

Sdílejte článek s přáteli

Petr Pařízek
Petr Pařízek
Petr Pařízek je hypotečním a úvěrovým specialistou ve společnosti Planning s.r.o. Na hypotéky a úvěry se specializuje již od roku 2011 a ve svém portfoliu má nejen kompletní nabídky bank pro hypotéky a bankovní úvěry, ale i stavební spořitelny, úvěrové společnosti a investiční nástroje za podstatně výhodnějších podmínek.
6 zásad, jak ušetřit spoustu peněz nejen o Vánocích